WIERTŁA

Osprzęt do elektronarzędzi zapewniający solidne i niezawodne wiercenie.

Posiadamy w sprzedaży doskonałej jakości wiertła do metalu, betonu i drewna. Polecamy m.in. wiertła stożkowe wykonane z mocnego i wytrzymałego tytanu. Służą one do wiercenia w najcieńszych blachach. Dzięki nim obróbka metali nieżelaznych, tworzyw sztucznych oraz cienkościennych blach stalowych staje się szybka i bezproblemowa. Wiertła tytanowe są doskonałą propozycją dla właścicieli zakładów blacharskich i ślusarskich oraz wszystkich osób, których celem jest precyzyjna obróbka metali. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Każdy z oferowanych produktów został opatrzony szczegółowym opisem oraz szeregiem zdjęć prezentujących jego wygląd. Aby poznać ich specyfikację, wystarczy kliknąć w konkretną nazwę dostępnego asortymentu. W razie dodatkowych pytań, jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zapraszamy do składania zamówień. Obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań, aby czas oczekiwania na zakupione wiertła był jak najkrótszy.

Oferujemy doskonałej jakości wiertła do metalu, drewna i betonu. Polecamy m.in. wiertła stożkowe tytanowe i wiele innych propozycji.

Asortyment naszego sklepu internetowego obejmuje m.in. wiertła do drewna, których konstrukcja pozwoli na precyzyjne, stabilne i sprawne wiercenie w drewnie miękkim, twardym, poprzecznym oraz belkach. Godnym polecenia jest także profesjonalny zestaw wierteł tytanowych do metalu. Wiertła wykonane z tytanu cechują się o wiele większą wytrzymałością od wierteł białych. Ich zaletą jest także niska ścieralność. Można nimi przewiercać stal, żeliwo, metale kolorowe oraz tworzywa sztuczne. Są one droższe od wierteł białych, ale zdecydowanie przewyższają ich swoją trwałością. Co za tym idzie są bardziej wytrzymałe i w perspektywie czasu okażą się bardzo opłacalną inwestycją. W kwestii wierteł do betonu możemy zaproponować Państwu ciekawy zestaw, którego elementy pozwalają na wiercenie nawet w zbrojonym betonie. Zostały one wykonane w oparciu o najnowszą technologię, która pozwala operować wiertłami o wiele dłużej i wydajniej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą kompleksową ofertą.